• Yukarı Dudullu, Tavukçu Yolu Barbaros Cad./hattat Sok. No:21, Ümraniye/İstanbul - Asya
  • +90 216 415 56 60

Laboratuvar

Laboratuvar Gaz Dağıtım Sistemleri

Laboratuvar Gaz Merkezleri

Laboratuvar Gaz ve Su armatürleri

6.0 - Yüksek Saflıkta Gaz Ekipmanları

Tüp Dolapları- Kimyasal Dolaplar

Gaz Dedeksiyon sistemleri

Polysink PP evyeler

Polyfan PP fan ve aksesuarları

Filterbox Activated Carbon Filter

Filterkit Activated Carbon Filter Canisters

Acil Göz ve Boy Duşları

broenK

Broen konusunda en kaliteli 2.0 gaz ve Vakum muslukları, su muslukları, Çekr ocak Muslukları, Uniflex bağlantı hortumları, Acil göz ve boy duşları üretmeektedir. Firmamız Breon firmasının Türkiye temsilcisi olup hem kendi projelerinde hem de laboratuvar imalatçılarına Breon ürünlerini sunmaktadır.

plastifer2

Plastifer, çok değişik ebatlarda ve kalite aside dayanımlı PP evyeler, aside dayanımlı Fanlar ve ATEX normunda Fanlar üretmektedir. Firmamız Plastifer'in Türkiye temsilcisi olup bu ürünlerini projelerinde kullanmakta ve laboratuvar üreticilerine vermektedir.

spectronK

Spectron, laboratuvarların ihtiyacı olan her türlü gazın 6.0 safiyet kullanımına kadar gaz kontrol panelleri ve tapping pointleri (kullanım yeri regülatörlerini), Çeker Ocak regülatörlü musluklarını, Avrupa standartlarında imal etmekte ve ürünlerin safiyetlerine göre ister krom kaplı pirinç, istenirse paslanmaz malzeme ile ürünlerini imal etmektedir. Temiz Odası sayesinde özellikle temzi olması istenilen ürünler burada üretilmekte ve özellikle yüksek safiyetli ürünlerinde her ürün helyum leak testine tabi tutulmaktadır.

MedSistem Spectron Türkiye temsilcisi olarak hem projelerinde bu ürünleri kullanmakta hem de diğer laboratuvar firmalarıne ve laboratuvar gaz tesisatı yapan firmalar bu ürünleri vermektedir.