• Yukarı Dudullu, Tavukçu Yolu Barbaros Cad./hattat Sok. No:21, Ümraniye/İstanbul - Asya
  • +90 216 415 56 60

Haberler

12

Ağustos

MedSistem 23. Yaşında

Sektöründe 23. yılını tamamlayan şirketimiz bu başarısını, en büyük katkıyı sağlayan kendini MedSistem ailesinin bir ferdi olarak kabul edip gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli İnsan Kaynağımıza; bizi biz yapan, hastanesinde, kurumunda gaz tesisatı ve ekipmanları konusunda MedSistem ile çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimize, bu uzun yolda hep yanımızda olan iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize borçlu olduğunun bilinciyle, bu uzun yolculukta her bir kürek çekişe katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

İlk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Read more

22

Temmuz

MedSistem General manager will visit Arabhealth 2022. Please contact him if you want to meet at Dubai. MedSistem Corona Virüs Pandemi sebebiyle Müşterilerine Fuar Tanıtımlarına ara vermiştir.

Firmamız yıllardır katılmakta olduğu Arabhealth fuarına mevcut Pandemi sona erene kadar katılamayacaktır.

Sizlere ihtiyaç durumunda uzaktan toplantılar ile ürünlerini tanıtacaktır. 

Read more

01

Temmuz

Arçelik’ten sonra Aselsan’ da da üretimi devam eden Solunum Cihazı Test Sistemlerini devreye aldık. After Arçelik, we put into use Respirator Test Systems, which are still being produced in Aselsan.

MedSistem  ülkemizin Pandemi sürecinde büyük bir başarı ile gerçekleştirdiği solunum cihazı imalatında Arçelik’ten sonra Aselsan daki İmalat sonrası solunum cihazların test sistemlerini üretime ara verdirmeyecek şekilde çok kısa bir süre de devreye almıştır. Firmamıza güvenip test sistemlerini modern bir şekilde yapmamıza olanak sağlayan değerli firmalarımıza teşekkür ederiz.

MedSistem has completed the test sytems of the Turkish Respiratory in such a short time succesfully, which Turkey has achieved with great success during the pandemic period. We would like to thank to our esteemed companies who trust our company and allow us to

Read more