• Yukarı Dudullu, Tavukçu Yolu Barbaros Cad./hattat Sok. No:21, Ümraniye/İstanbul - Asya
  • +90 216 415 56 60

Kalite Yönetimi

KALİTE YÖNETİMİ

Kalite sistemi anlayışını olmazsa olmaz olarak kabul eden MedSistem, belge sahibi olmak amacı ile değil, müşterilerine daha iyi hizmet verme amacı ile kurulduğundan itibaren kalite yönetimini benimsemiştir. 2002 yılında ISO 9001 belgesini alıp, daha sonra medikal sektörün gerektirdiği ISO 13485 kalite belgesi sahibi olmuştur ve ürettiği ürünlerin ayrı ayrı CE belgesi mevcuttur. MedSistem kalite konusunda aynı bilince sahip tedarikçilerle çalışmaktadır.

MEDSİSTEM KALİTE POLİTİKASI

MedSistem Türkiye’de ve dünyada hastanelere, laboratuvarlara ve endüstriyel firmalara verdiği ürün ve hizmetlerde müşteri odaklı çalışmasıyla öncelikli tercih edilen tedarikçi olmayı hedefler.

MedSistem devamlı geliştirdiği ve iyileştirdiği kalite yönetimi ile kalite hedeflerini belirler ve aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurarak daima ileri taşır.

  • Müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını anlayarak onlar için kaliteli ve optimum ürünler, hizmetler ve çözümler üretmek,
  • Müşterilerine hizmet verdiği konularda, kendi kalite politikasına uyan yurt içi ve yurt dışı imalatçılarla çalışmak,
  • Kaliteye ulaşmanın, sürekliliğini sağlamanın ve arttırmanın yegane yolunun, konusunda iyi eğitilmiş insan kaynağı olduğu bilinciyle, çalışanların memnuniyetini sağlamak ve insan kaynağını eğitmek, geliştirmek, nünün sürekliliğini sağlamak,
  • Önleyici veya düzeltici faaliyetler ile sürekli iyileşmeyi gerçekleştirerek, kalite performansını sürekli arttırmak,
  • Dünya çapında bir firma olmak ve müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak için, üretim kalitesini sürekli arttırmak, müşteri memnuniyetini ölçmek, müşteri memnuniyetini arttırmak ve kendi tedarikçilerini eğitmek.

Bütün bunları yaparken insanlara ve doğaya saygılı olacağımızı; yasal şartlara, ulusal ve uluslararası şartlara ve kalite yönetim sistemimizin gereklerine uygun davranacağımızı taahhüt ederiz.

Genel Müdür

Bülent HOŞGÖR

TEŞEKKÜR

Ülkemize faydalı ve doğru hizmet vermeyi hedefleyen firmamızın ürünlerini tercih ederek destekleyen değerli müşterilerimiz, kalitemizi koruyup geliştirmemize yardımcı olan tedarikçilerimi ve gerektiğinde özel hayatlarından fedakarlık edip 7/24 çalışmaya gönül veren çalışanlarımız olmasa yukarıdaki kalite politikamızı hedeflememiz ve ulaşmamız mümkün olmazdı. Hepsine ayrı ayrı bize verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Kalite
Geliştirme
Hız