• Yukarı Dudullu, Tavukçu Yolu Barbaros Cad./hattat Sok. No:21, Ümraniye/İstanbul - Asya
  • +90 216 415 56 60

LABORATUVAR

Firmamız Laboratuvarlar i,çin  aşağıdaki konularda faaliyet göstermektedir.

* Laboratuvar Gaz Dağıtım Sistemleri

* Laboratuvar Gaz merkezleri

* Broen Gaz, Vakum, Su Muslukları

Broen Acil Göz ve Boy Duşları

  • * Spectron Laboratuvar Tapping Pointler
  • * Aside dayanımlı PP evyeler
  • * Aside dayanımlı PP Fanlar
  • * ATEX Fanlar

* Sabit Gaz Dedeksiyon Sistemleri

broenK

Broen konusunda en kaliteli 2.0 gaz ve Vakum muslukları, su muslukları, Çekr ocak Muslukları, Uniflex bağlantı hortumları, Acil göz ve boy duşları üretmeektedir. Firmamız Breon firmasının Türkiye temsilcisi olup hem kendi projelerinde hem de laboratuvar imalatçılarına Breon ürünlerini sunmaktadır.

plastifer2

Plastifer, çok değişik ebatlarda ve kalite aside dayanımlı PP evyeler, aside dayanımlı Fanlar ve ATEX normunda Fanlar üretmektedir. Firmamız Plastifer'in Türkiye temsilcisi olup bu ürünlerini projelerinde kullanmakta ve laboratuvar üreticilerine vermektedir.

spectronK

Spectron, laboratuvarların ihtiyacı olan her türlü gazın 6.0 safiyet kullanımına kadar gaz kontrol panelleri ve tapping pointleri (kullanım yeri regülatörlerini), Çeker Ocak regülatörlü musluklarını, Avrupa standartlarında imal etmekte ve ürünlerin safiyetlerine göre ister krom kaplı pirinç, istenirse paslanmaz malzeme ile ürünlerini imal etmektedir. Temiz Odası sayesinde özellikle temzi olması istenilen ürünler burada üretilmekte ve özellikle yüksek safiyetli ürünlerinde her ürün helyum leak testine tabi tutulmaktadır.

MedSistem Spectron Türkiye temsilcisi olarak hem projelerinde bu ürünleri kullanmakta hem de diğer laboratuvar firmalarıne ve laboratuvar gaz tesisatı yapan firmalar bu ürünleri vermektedir.

oldham rev1K

MedSistem patlayıcı gazlarda iş güvenliğinizi sağlamak amacı ile Türkiye temsilcisi olduğu Oldham gaz dedeksiyon sistemlerini ihtiyacınıza göre projelendirmekte ve bu ürünlerin montaj, devreye alam ve kalibrasyon hizmetlerini vermektedir.