• Yukarı Dudullu, Tavukçu Yolu Barbaros Cad./hattat Sok. No:21, Ümraniye/İstanbul - Asya
  • +90 216 415 56 60

MEDİKAL GAZ DAĞITIM SİSTEMLERİ

 1MedSistem, Medikal Gaz Dağıtımı Sisteminin en kritik kısmı olan boru tesisatının çapının hesaplanmasını, alt yapı ekipmanlarının doğru projelendirilmesini,dizaynını, boru tesisatını ve ekipmanların montajını EN 7396-1, EN 73692-2, HTM 2022, HTM 02-01'e uyumlu olarak gerçekleştirmekte, test edip, devreye almaktadır.Kullanılan mazlemeler yukarıda belritilen standartlara uygun olarak üretilmiş veya ithal edilmiş olup, ürünlerin CE belgeleri mevcuttur.

Bakır boru medikal kullanıma EN 13348 standardına uygun olarak üretilmiş olup, üzerinde üretici tarafından çıkmayacak bir şekilde medikal boru olduğu yazılmıştır.Bölge Servis Üniteileri/Gaz Kontrol Panoları, Lokal Alarm Panelleri standartlar doğrultusunda, kaliteli bileşenlerden imal edilmiş, estetik ve uzun ömürlü ürünlerdir.

2

Medikal gaz tesisatı inert gaz altında kaynak tekniği (Brazing under inert gas shielding) uygulanarak yapılmaktadır. Bu sayede bakır boruların iç kısımları kaynaktan sonra aynı temizlikte kalmaktadır. Tesisatın yapımı aşamasında standartların gereği olarak yapılması gereken testler, medikal gaz tesisatının göz ardı edilmemesi gereken en önemli konusudur. MedSistem bu konuda taviz vermeden testleri uyuglamakta ve müşterilerine güvenilir bir alt yapı sunmaktadır.

Projelerinizi hayata geçirmek için, lütfen bizimle iletişime geçin.