• Yukarı Dudullu, Tavukçu Yolu Barbaros Cad./hattat Sok. No:21, Ümraniye/İstanbul - Asya
  • +90 216 415 56 60

Medikal Gaz Dağıtım Sistemleri

MEDİKAL GAZ DAĞITIM SİSTEMLERİ

 1MedSistem, Medikal Gaz Dağıtımı Sisteminin en kritik kısmı olan boru tesisatının çapının hesaplanmasını, alt yapı ekipmanlarının doğru projelendirilmesini,dizaynını, boru tesisatını ve ekipmanların montajını EN 7396-1, EN 73692-2, HTM 2022, HTM 02-01'e uyumlu olarak gerçekleştirmekte, test edip, devreye almaktadır.Kullanılan mazlemeler yukarıda belirtilen standartlara uygun olarak üretilmiş veya ithal edilmiş olup, ürünlerin CE belgeleri mevcuttur.

Bakır boru medikal kullanıma EN 13348 standardına uygun olarak üretilmiş olup, üzerinde üretici tarafından çıkmayacak bir şekilde medikal boru olduğu yazılmıştır.Bölge Servis Üniteleri/Gaz Kontrol Panoları, Lokal Alarm Panelleri standartlar doğrultusunda, kaliteli bileşenlerden imal edilmiş, estetik ve uzun ömürlü ürünlerdir.

2

Medikal gaz tesisatı inert gaz altında kaynak tekniği (Brazing under inert gas shielding) uygulanarak yapılmaktadır. Bu sayede bakır boruların iç kısımlarında kaynaktan sonra yanma olmamakta ve aynı temizlikte kalmaktadır. Tesisatın yapımı aşamasında standartların gereği olarak yapılması gereken testler, medikal gaz tesisatının göz ardı edilmemesi gereken en önemli konusudur. MedSistem medikal gaz tesisatı yaptığıı bilinciyle bu konulardan taviz vermeden hem imalatını hem de testleri uygulamakta ve müşterilerine güvenilir bir alt yapı sunmaktadır.